ÇAM AĞACI METAL AYAK 240 CM 1000 DAL

 

₺774,65 KDV Dahil

ÇAM AĞACI PLASTİK AYAK BEYAZ 150 CM 

 

₺189,87 KDV Dahil

ÇAM AĞACI PLASTİK AYAK 180 CM 

 

₺194,44 KDV Dahil

Yılbaşı süsleri;

Yüzlerce çeşit ürünü sizlere en ideal fiyatlara sunmaktayız. Yılbaşı denilince akla gelen ilk ürün olan yılbaşı ağacı yani çam ağacı çeşitleri ve süs çeşitlerinde aradığınız tüm ürünler bu kategoride bulabilirsiniz. Türkiye'de parti malzemeleri ve süsleri alanında en büyük siteyiz. Biz 40 farklı kategoride ve yaklaşım 20.000 çeşit ürün ile hizmet vermekteyiz. Yılbaşı süsleri olarakda yaklaşık 300 çeşit süs çeşidi sunmaktayız.

Yılbaşı konsept ürünü

Yılbaşı konsept ürünü arıyorsanız ve nasıl birşey yapacağınızı bilmiyorsanız eğer whatsapp destek hattımızdan bizimle iletişime geçebilir ve sizlere bir konsept oluşturabiliriz. Biz şirket olarak hazır konsept ürünleri satmaya yanaşmıyoruz. Çünkü sizlere sunulan hazır paketler kişi sayısına göre hazırlansada konsept parti ürünleri genelde ihtiyaç dışı da ürün ilave edildiği için biz bu sistemin karşısındayız. Biz size ihtiyacınıza uygun konsept ürün sunmaktayız ve yılbaşı konsept parti süsleri içinde bu geçerlidir. 

Yılbaşı parti ürünlerinde çam ağaçları, çam ağacı süsleri, kapı süsleri, tavan ve orta süsleri gibi yüzlerce farklı yılbaşı ürününü bizden temin edebilirsiniz. 2020 yılı yılbaşı süsü ve 2020 yılbaşı parti malzemelerinde strafor süslerin dışında genel olarak kullanabileceğiniz led ışık, hediye kutuları gibi yüzlerce ürünü 2020 yılına girmeden bizden temin edebilir ve partinizi en iyi şekilde süsleyebilirsiniz. 

Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.