* Far From Home filminden ilham alan Spider-Man figürleri, araçları ve role play oyuncaklarıyla en yeni Spider-Man macerasına daldığını hayal et. Bu filmden ilham alan oyuncak serisiyle, Spider-Man yeni görevler ve yeni kötü adamlarla karşılaşırken çocuklar ağlarıyla istedikleri yere gittiklerini ve duvarlara tırmandıklarını hayal edebilir.

* Titan Hero serisinden bu Spider-Man figürüyle şehirde ağdan ağa atlayan kahramanı hayal et! Çocuklar, Titan Hero FX güç kaynağını (kutuya dahil değildir; Titan Hero Power FX Figürlerle ayrı satılır) figürün kolundaki bağlantı noktasına taktıklarında Spider-Man: Far From Home filminden ilham alan, karaktere özel ses efektlerini ve Türkçe konuşmaları etkinleştirip füze atabilir!

* 30 CM BOYUNDA SPIDER-MAN FİGÜRÜ - Spider-Man: Far From Home filminden ilham alınarak tasarlanan bu 30 cm boyundaki Spider-Man Figür ile çocuklar, Peter Parker'ın arkadaş canlısı, kendimize yakın hissettiğimiz Spider-Man'e dönüştüğünü hayal edecek.

* KONUŞAN SÜPER KAHRAMAN FİGÜRÜ - Titan Hero Power FX güç kaynağını (kutuya dahil değildir) Spider-Man figürün kolunda bulunan bağlantı noktasına takarak Spider-Man filminden ilham alan ses efektlerini ve Türkçe konuşmaları etkinleştirip füze fırlat!

* SPIDER-MAN FİLMİNDEN İLHAM ALAN TASARIM - Filmin hayranları, Spider-Man: Far From Home filminden ilham alınarak tasarlanan bu Spider-Man figürü sayesinde ağ fırlatma ustası olan ve duvarlarda yürüyen Spider-Man'in maceralarını hayallerinde canlandırabilir.

* TITAN HERO POWER FX GÜÇ KAYNAĞI İLE UYUMLU (kutuya dahil değildir) - Spider-Man filminden ses efektleri ve Türkçe konuşmalar için Titan Hiro Power FX Güç Kaynağı'nı (kutuya dahil değildir) Titan Hero ve Titan Hero Power FX figürlerine (her biri ayrı satılır) tak.

* Kutu Ölçüsü: 5 x 10 x 30 cm

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.