Parti malzemeleri ve parti ürünleri kategorimizde yaklaşık olarak 10.000 çeşit ürün bulunmaktadır. Bunların bir çoğu aktif stok ürün olup kendi stoklarımızdan gönderilmektedir. Parti malzemeleri denince akla tabak, bardak, peçete, masa örtüsü gibi ürünler geliyor olsa da aslında çok geniş kapsamlı bir alandır. Çünkü parti malzemeleri sadece doğum günü, yeni doğan ürünlerinden oluşmamaktadır. Yılbaşı parti süsleri, halloween parti süsleri, sevgililer günü süslemeleri gibi kitlesel günlere de hitap etmektedir. İndirimcik olarak biz her parti ürün grubunda sizlere ürün sunmayı hedeflemekteyiz. Parti malzemeleri ve balon çeşitlerinde emin olun sizleri tatmin edebilecek çeşit firmamızda bulunmaktadır. 

Parti ürünleri fiyatlarında ise sizlere Türkiye'nin en iyi fiyatlarını sunmaya çalışıyoruz. Ancak sizinde bildiğiniz gibi bu tüm ürünlerde en iyi fiyat olabileceği anlamına gelmemektedir. Çünkü parti malzemelerinde bildiğiniz fiyat politikalarının yanında ürün kalitesi ile orantılı fiyatlarda bulunmaktadır. Biz sizlere bu pazarda alabileceğiniz en kaliteli ürünü sunmaya çalışıyoruz. Parti malzemelerimiz, balonlarımız ve hediyelik eşyalarımız da satın alım yaparken, sizlere kaliteli ürünleri sunmanın peşinden koşuyoruz. Bu yüzden bizden satın alacağınız tüm ürünlerde iade garantiniz mevcuttur. Ayrıca göndereceğiniz iadelerde iade bedelleri de tarafımızca karşılanacaktır. 

Konsept parti malzemeleri arayanlardansanız ve aradığınız plastik bardak, plastik tabak, peçete yada karton bardak, karton tabak veya çatal, bıçak, kaşık gibi ürünleri bulamadıysanız mutlaka whatsapp'tan bizimle iletişime geçiniz. Sizler için mağazamızda aradığınız ürüne ait stok sorgulaması yapalım, yada eğer vaktiniz varsa termin edelim. Bizden bu güne kadar alışveriş yapmış yüzlerce müşteri arayıp bulamadı ancak satın almak istediği şeker hamuru, şeker hamuru kalıbı, hediye kutuları yada karton çanta gibi tamamlayıcı ürünleri sitemizde bulamadılarsa bize termin ettirmişlerdir. Şuanda Parti Malzemeleri kategorisinde bulunmaktasınız. Alt kategorilerden direk hem sonuç odaklı hemde kampanyalı parti malzemelerini bulabilirsiniz. 

Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.