Pal Baby Eğitici Dostum Zürafa
Pal Baby Eğitici Dostum Zürafa

Pal Baby Eğitici Dostum Zürafa (NET PAL00328)

Fiyat : ₺117,65(KDV Dahil)
tüm sistem

Değerli müşterimiz; ürünlerimizin tamamı orjinal ürün olup replika ürün satmamaktayız. Ürünlerimizin adet içeriği genelde başlıkta belirtilmiş olsa da siz teyit için müşteri temsilcimizden tekrar teyit ettiriniz. Ürünlerimiz eğer şahıs olarak satın alıyorsanız adınıza, eğer şirket olarak alıyorsanız firmanıza fatura edilmektedir. Şirketimiz e-fatura mükellefidir ve eğer e-fatura mükellefiyseniz portalınıza, eğer e-fatura mükellefi değilseniz 1 adet e-postanıza 1 adet de kargonuzu içerisine konmaktadır. Eğer kargonuzdan fatura çıkmazsa (kargolar mali kontrol için durdurulduklarında maliye faturaları alır) e-postanıza gelen faturanın çıktısını alarak kullanabilirsiniz. 

Ürünlerimizi sizler için seçerken öncelikle kendi kalite kontrolümüzden geçirmekteyiz. Sitemizde ve mağazalarımızda sizlere kalitesiz ürün satmamaya gayret göstermekteyiz. Ürünlerimizi 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade koşullarımızı iade sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Müşterilerimizin memnuniyeti üzerine büyüyen şirketimiz, sizlerin daha fazla ürünü daha ekonomik fiyatlarla alması için elimizden geleni yapıyoruz. Sizde hoş görürsünüz ki her üründe en iyi fiyat olamayız. Ancak %40 'a yakın üründe en iyi fiyata sahibiz. Biz oyuncak, anne bebek ve parti ürünleri üzerine kurulmuş bir şirketiz. Alacağınız ürünü çocuğunuza yada değer verdiğiniz insanlara alacağınızı da biliyoruz. Bu yüzden mutluluğunuzu bizim ürünlerimizi tercih ederek hayata geçirdiğiniz için sizlere minnetarız. Bu yüzden biz mutfağımızda, sizlere en ideal ürünü bulmak için çalışıyoruz. Ekibimiz ve şirket yöneticilerimizin benimsediği etik değerlerden dışarıya çıkmıyoruz.

Evet biz Samsun'da parti malzemeleri, oyuncak ve anne bebek üzerine kurulmuş bir şirketiz. Lakin bu bizim diğer dallarda sizlere iyi hizmet sunmayacağımız anlamına gelmemektedir. Şirketimiz sizlerle büyüyecek ve sizlere en iyi hizmeti sunacak. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunar iyi alışverişler dileriz.

Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.