Oyuncak XML Bayiliği

 

Sizde binlerce oyuncağı sitenizden yada pazaryerlerinden satabilirsiniz. Aktif olarak ortalama 7000 çeşit oyuncak bulunmaktadır. Bunlardan 5 adet ve üzeri olan çeşit sayımız da 4500 ve üzeridir. Hali hazırda zaten toptancılığını yapmaktayız. Sizde eğer isterseniz oyuncak xml bayisi olarak internetten satış yaparak para kazanabilirsiniz. 

 

Xml bayilik sistemimizin şartları şu şekildedir;

 1. Oyuncak xml bayisi olabilmeniz için öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir.
 2. Ürünleri tarafımızdan kredi kartı ile satın almanız gerekmektedir. Cari hesap çalışmamaktayız.
 3. Kargolarınızı kendi anlaşmanız yada pazaryeri anlaşması ile göndermeniz gerekmektedir. Bizim kargomuz ile adınıza gönderim sağlamıyoruz ve kargo satmıyoruz. Hangi kargo ile gönderim sağlayacaksanız şirketimizden alınması talimatını vermeniz gerekmektedir. Biz sizin kargolarınıza hiçbir şekilde karışmıyoruz. Eğer yurtiçi kargo ise zaten aynı gün teslim edilir. Ama farklı bir kargo ise alım için ilgili firmayı arayıp kargoyu yönlendirmelisiniz.
 4. Sitemizde bulunan sadece OYUNCAK ürünlerinin xml'ini sizlerle paylaşıyoruz. Diğer kategorilerdeki ürünler xml bayilik olarak verilmemektedir.
 5. Kırılan, deforme olan, paketi açılmış, yıpranmış, paketi deforme olmuş ürünlerin iadesini almıyoruz. Üründe herhangi bir sorun yoksa iade ücretini isterseniz hesabınıza isterseniz bakiyenize aynı gün yansıtılır. Bunu sadece size değil müşteriye de koşul biçiyoruz, zaten yasal hakkımız ve hakkınızdır. Müşteriden gelecek deforme olmuş ürünleri iade almayabilirsiniz.
 6. İade gelen kargolarda olası bedel tarafımıza yansıtıldıysa bunu hesabınızdan düşerek kalanı size gönderiyoruz.
 7. Kargolar yoğunluğa göre genelde aynı gün, yada ertesi gün kargo çıkışı yapılmaktadır.
 8. Sattığınız ürünlerin tüm sorumluluğu size aittir. Biz size toptancılık hizmeti vermekteyiz. 
 9. Xml'i tek adres olarak vermekteyiz. Verdiğimiz xml Google ve Facebook ile uyumludur. 
 10. Şuanlık xml için bir ücret talep etmiyoruz. Ancak trafik bedelleri yükseldiğinde bu bedel tüm bayiler arasında otomatik olarak paylaşılacaktır. Bedel yıllık olacaktır. 
 11. Bayiler tüm iletişimi e-posta ile sağlaması gerekmektedir. Telefon ile verilen bilgilerin tarafımızca geçerliliği yoktur. 
 12. Biz size %10 indirim sağlıyoruz. Satış fiyatınız %10 indirimli halidir. Siz istediğiniz fiyata satabilirsiniz. İster %500 kar edin ister %10 tamamen size kalmış bir durumdur.
 13. Bizde 2 tip bayi bulunmaktadır. Bi tanesi Oyuncak XML Bayisi diğeri de Toptan Oyuncak Bayisidir. Aralarındaki fark xml bayide kargolar tarafımızdan gönderilmektedir. Toptan müşteri kendine göre iskontosu olan, kargo ile değil ambar ile alım sağlayan firmalardır. Yani üründen koli bazlı aqdsdsqdwlım yaparsa toptan statüsüne girer ve alış rakamları değişiklik gösterir.
 14. Xml Oyuncak Bayilerinde kargo paketleri standart koli yada kargo poşetidir. Eğer kendi poşediniz varsa gönderebilirsiniz sevkiyatı yapacak arkadaşlar poşetinizi/kolinizi kullanır. Kendi baskılı poşetlerimiz bayilerin kargolarında kullanılmamaktadır.
 15. Xml bayilerin müşterileri ile bizim hiçbir diyaloğumuz olmaz. Olmasıda yasaktır. Müşterileriniz ile yapacağınız tüm diyaloglar kendi aranızda olmalıdır.
 16. Xml bayilerin müşterilerine tarafımızdan kesinlikle bir temas olmaz. Olması yasaktır. 
 17. Müşterileriniz olaki bizi ararlarsa bizim tarafımızdan herhangi bir bilgi verilmez. Verilmesi yasaktır, bayiye geri yönlendirirlir.

 

Eğer bu şartlar size uygunsa; Aşağıdaki Formu Kullanarak Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.