Konsept Parti Ürünleri

Artık günümüzde herkesin yaptığı onlarca çeşit konsept partiler bulunmaktadır. Bunlar bir çizgi karakter konsepti, renk konsepti veya belirli bir tema konsepti olabiliyor. Biz indirimcik.com olarak bunları sizin adınıza derledik. İster konsept hakkında fikir sahibi olabilir ve uygulayabilir isterseniz de sizin adınıza biz organize edebiliriz. Çocuklarımız için hazırlayabileceğimiz onlarca konsept doğum günü çeşidi bulunmaktadır. Angry Bird konsepti, LOL doğum günü konsepti, Mickey mouse doğum günü konsepti, spiderman doğum günü konsepti, küçük yıldızlar doğum günü konsepti gibi onlarca konsepti sizlere sırasıyla anlatalım.

Galatasaray Doğum Günü Konsepti

Galatasaray doğum günü konseptinde masa örtüsünü sarı renkte kullanabilirsiniz. Tabak ve bardak tercihinizi kırmızı plastik tabak yada Galatasaray lisanslı tabak ve bardaklarını kullanabilirsiniz. Kişi sayısına göre tabak ve bardağınızı tercih edin. Plastik tabaklarda 10'lu ve 25'li plastik tabak bulabilirken lisanslı tabak ve bardaklarda paket miktarı 8 adettir. Balon kullanırken Galatasaray lisanslı balon kullanabilirsiniz. Ancak eğer düz renklerde balon kullanmak isterseniz sarı balon ve kırmızı balonun yanında mutlaka krem balon yada beyaz balon kullanmayı da ihmal etmeyin. Eğer çocukların yaş grubu 6 ila 9 arasındaysa Galatasaray lisanslı pinyata alıp içerisine renkli şekerler doldurarak çocukların doğum gününde eğlenceli bir aktivite ile de eğlenmesini sağlayabilirsiniz. Balon zinciri 5 metredir. 2 adet balon zinciri alıp 5 metre kırmızı ve 5 metre sarı balonla kapınıza balon zinciri yapabilirsiniz. Eğer hediyelik dağıtmak istiyorsanız küçük 50 cc lik cam şişelere alkolsüz sarı ve kırmızı kolonyalar ekleyebilir ve cam şişeleri de tül ve kurdele ile süsleyebilirsiniz. Sandalyelerinizi sarı tül ile etrafını süsleyebilirsiniz ve kırmızı geniş rafyalar ile kurdele yapabilirsiniz Ev içerisinde temizlikten dolayı konfetiyi çok tavsiye etmeyiz ancak pastanıza mutlaka pasta volkanı almayı unutmayın. Tavan süsü olarak mutlaka Galatasaray lisanslı tavan süsü ve iyi ki doğdun seti kullanın. Ayrıca 1 er paket sarı ve kırmızı rafya alarak tavanı boydan boya süsleyebilirsiniz.Ayrıca kalan rafyalardan eğer kapınıza balon zinciri yapmazsanız süsleme yapabilirsiniz. Rafyaları kapı boyunca çıkabilecek adette kesin ve makas yardımı ile lüle haline getirin. Bant ile yukarıdan aşağıya asın kapınız sarı kırmızı olarak süslenmiş olsun. 

Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.