İade Koşullarımız

İndirimcik.com'da siparişinizi oluşturduktan sonra, eğer ürününüz henüz paketlenmediyse,  0362 438 03 30 müşteri hizmetlerimizi arayarak ya da destek@indirimcik.com adresine mail göndererek bildirebilirsiniz. Siparişiniz gün içerisinde iptal edilecektir.
• Ürün(ler) orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollanmalıdır.
• Ürünün satış faturasını mutlaka göndermeniz gerekmektedir.
• Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dâhil edilmeden, 
• İç giyim çamaşırlarda, silikon sütyenlerde ve korselerde hijyen dolayısıyla değiştirme yapılmamaktadır.
• Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.
İade adresi: Yeni Mahalle Mahallesi, İsmet İnönü Bulvarı No:74/6 Atakum/SAMSUN
Kargo Şirketi: PTT KARGO - YURTİÇİ KARGO
İptal ve İade Koşulları
Ürün iade istekleri 23/02/1995 tarihli ve 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun 31 inci ve bu Kanuna 4822 sayılı Kanunla eklenen 9/A maddeleri esas alınarak aşağıdaki kriterler dâhilinde yapılmaktadır.
İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME
indirimcik.com aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde faturanızın ön yüzündeki iade formunu eksiksiz olarak doldurup Ürünleri Göndermiş Olduğumuz Kargo Firması ile karşı ödemeli olarak iade yapabilirsiniz. Ancak diğer kargo firmalarıyla gönderilen ürünlerin kargo ücreti göndericiye aittir. Belirtilen sürenin aşılması durumunda ,iade işlemleri gerçekleşmemektedir. İade süresi dolan faturasız, etiketsiz, kullanılmış tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecektir. size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. Ayrıca Tüm ürünlerinin , orijinal ambalajlarında, tüm içeriği ile birlikte eksiksiz olarak, fiziksel açıdan hiçbir hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir. İadeniz indirimcik.com ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra sizlere dönüş yapılarak süreç başlayacaktır. İadeniz onaylandığında ürün ücreti ,irtibat numaranızdan sizlere ulaşıldığı taktirde en geç 3 gün içerisinde iade edilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve indirimcik.com'un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır. Ulaşılamayan irtibat numaralarından kaynaklı gecikmelerden indirimcik.com sorumlu olmamaktadır. Ayrıntılı bilgi için 0850 885 1 555 Müşteri Destek Hizmetlerini Arayabilir veya Yardım Bölümünden E-mail ile Bilgi Talep Edebilirsiniz.
DEĞİŞİM YAPARKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİM ?
İadeniz indirimcik.com ilgili birimlerine ulaştığında sizlere dönüş yapılır.Göndermiş olduğunuz ürün tutarı ile aynı yada üzeri verilen siparişlerde değişim sağlanmaktadır.İade ettiğiniz ürün tutarı ile aynı tutardaki siparişlerde hiçbir kargo ücreti ödenmemektedir.İadenizin üzerinde verilen siparişlerde fazlalık bölümü havale,viza olarak ödeyebilirsiniz.Eğer fazlalığı Kapıda Ödemek İsterseniz kapıda ödeme masrafı size ait olacaktır.
İADE VE DEĞİŞİM SÜRESİ KAÇ GÜNDÜR ?
indirimcik.com'dan kaynaklanan , yanlış ürün , Hatalı Ürün ve Parçalanmış v.b gönderimleri , kullanmadan , satılabilir özelliğini kaybettirmeden ürünün size teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisin de indirimcik.com Müşteri Hizmetleri 0 362 438 03 30 ile temasa geçerek , kargo ücreti yansıtılmadan iade yapabilirsiniz.Bu sürenin dışın da herhangi bir şekil de ürünlerinizin iade ve değişimi yapılmamaktadır. Ancak ücret iadesi ve ödenen kargo bedeli siz değerli müşterilerimize geri yansıtılacaktır.
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.