20 Yıllık Deneyim
Şirketimiz 1998 yılından itibaren faaliyet göstermektedir. Ana kategorisi mühendislik ve teknolojik çözümler üreten firmamız, gün geçtikçe dijital çağın herkesin hayatına girmesiyle beraber biz de şirket olarak bu yönde adımlarımızı attık. Bu yüzden 2013 yılı sonu itibariyle e-ticaret sistemleri hem kurup insanlara milyonlar kazandırdık hemde kendimiz kurup en iyi fiyatları siz değerli müşterilerimize sunduk. Daha önceden farklı farklı kategorilerde 4 farklı site ile satış gerçekleştirirken, bugün indirimcik.com adı altında Türkiye'nin önemli sitelerinden birisi olmak için yolcuğa başladık. Sizlerinde desteğiyle bu yolda iyi bir yere geleceğimize inanıyoruz. 
Şundan dolayı bizi tercih edin diyeceğimiz çok neden yok. Çünkü insanların tercihleri zevkleri ve o anki psikolojilerine göre değişiklik gösterir. Her üründe en iyi fiyatız da diyemeyiz, serbest bir piyasadayız ve en iyiside olabiliz en pahalısıda ancak en iyi fiyatları sizlere sunmak için elimizden geleni yaptığımızı unutmayınız. Ancak bizi diğer sitelerden ayıran ayrıntı bizim müşteri memnuniyet sistemimizdir. Biz, siz memnun olun diye politikalarımızı olabildiğince esnek tuttuk. Ancak burada size de bazı görevler düşüyor. Bunlardan en önemlisi bilinçli tüketim. 
Şirketimiz şuanda Denge Bilgisayar Sistemleri olarak faaliyet sürdürmektedir. Fatura başlığını değiştirmeyişimizin nedeni 20 yıllık bir isim olmasıdır. Şimdilik bizden bu kadar, aşağıda bazı finansal veriler sunuyoruz. Merak edenler için;
Şirket Sermayesi: 550.000,00 TL 
Şirket Adı: İndirimcik E-Ticaret Mağazacılık San. Tic. Ltd. Şti
Şirket Türü: Limited Şirketi
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.