Gazzal Organic Baby Cotton El Örgü İpi 432

Gazzal Organic Baby Cotton El Örgü İpi 432 (8150001018947_)

Fiyat : ₺11,20  + KDV
KDV Dahil : ₺12,10
Barkod : 8681092706630
tüm sistem

Gazzal Organic Baby Cotton El Örgü İpi, her amaca uygun klasik bir iptir. Bol renk çeşidi ile ön plana çıkmaktadır. Sonbahar-Kış koleksiyonuna ait bir üründür. Atkı, kazak, bere, şal, yelek ve daha birçok örgüde kullanıma uygundur.

Amigurumi yapımlarında ve bebek örgüleri için çok tercih edilen bir üründür. Tüm yazlık örgüler için de kullanılabilir.

Gazzal Organic Bayby Cotton %100 organic pamuktan üretilmiştir. Hiçbir kimyasal içermemektedir. Özeliikle tüm bebek örgü modellerinde güvenle kullanabilirsiniz. Yumuşak yapısı ile dilediğiniz modeli yapabilirsiniz. 

Örgünüze ihtiyaç olan ip miktarını hesaplayarak gerekirse 1 adet fazlasını temin etmeniz tavsiye edilir.

Ekranda görünen ürünün görseli, kullandığınız teknolojik cihazın teknik özellikleri ve bulunduğunuz ortamın ışık yansımasına göre, gerçek rengi ile ton farklılıkları olmasına neden olabilir.

Üretim serilerine ait LOT numaraları arasındaki farklılıklarda, ipler arasında ton farkına neden olmaktadır.

Gazzal Organic Baby Cotton El Örgü İpi ile ördüğünüz örgülerinizi elde yıkamanız önerilir. Çamaşır makinasında 30 derecede yıkayınız. Mümkünse sererek kurutunuz. Düşük ısı ile ütü yapılabilir. Örgülerinizi daha uzun süreli kullanmak için yıkama talimatına uymanız tavsiye edilir.

Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.