Eğitici Oyun Setleri

Eğitici oyun setleri, çocuğunuz yada bebeğiniz için eğlenceli vakit geçirebileceği ürünlerden oluşmaktadır. Bireysel olarak yada grup olarak oynayabileceği birçok oyuncaktan oluşan eğitici oyun setleri oyuncaklarında satranç ve oyun grupları, lego ve parçalı blok oyunları, ahşap oyuncaklar, puzzle çeşitleri, kum boyama, alçı boyama, çalışma masası ve sandalyesi, elektronik oyuncak grupları örneğin laptop yada cep telefonu gibi, okul öncesi eğitim setleri gibi farklı onlarca kategoriden oluşmaktadır. Bu ürünler hem eğitici olabilmekte hemde grup olarak oynanabilecek şekilde dizayn edilmektedir. Oyun hamurları ile istediği şekli çıkartabilir eğlenceli dakikalar geçirebilir. Oyun hamurlarına ilaveten hamur kalıplarıyla da istediği şekli çıkartabilir çocuklarınız.
Oyun setlerinde Lego çeşitleri, ahşap oyun setleri gibi eğitici oyuncaklar dışında, barbie evleri, oyuncak restorant setleri, manyetik oyuncaklar, sticker oyuncaklar da bulunmaktadır. Bunlara ilaveten garaj setleri ve askeri oyuncak setleri de bulunmaktadır. Oyuncak setlerinde zaman zaman diğer kategorilerde olduğu gibi bu kategoride de indirim ve kampanyalar yapılmaktadır. Bu kampanyalardan sizde yararlanabilmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca oyun setlerini diğer ürünlerde olduğu gibi kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.