Barbie Dreamtopia Hayaller Ülkesi Şatosu (NET FTV98)

Fiyat : ₺197,99(KDV Dahil)

* Birinci katta giriş kısmı ve mutfak bulunmaktadır. İkinci katta yemek odası, banyo ve evcil hayvanların odasıdır. Üçüncü katta ise oturma odası ve Barbie'nin yatak odası bulunmaktadır.

 

* Birden fazla oyun alanına, dönüştürücü özelliklere ve hikaye anlatma parçalarına sahip olan bu renkli bebek kalesinin altın kapısından geçerken Rainbow Cove'un Barbie Dreamtopia arazisine girin!

 

* Barbie kalesindeki 4 alan, oyun olanaklarını genişletmek için sihirli bir dönüşüm sunar: ayna ile bir bebek makyajı ortaya çıkarmak için çekmecenin göbeğini kaldır; Duvardaki hayvan koltuğunu aşağı çevirin ve Honey köpek yavrusu için bir ayna ile bir makyaj yaratın; Barbie bebek ve onun evcil hayvanı (ayrı olarak satılır) için bir yatağa (yumuşak gökkuşağı baskı battaniyeyle) katlamak için prenses tahtını serbest bırakın; ve bulut şeklindeki platformu kaldırarak Bal yavrularını çatıya gönderin..

 

* Renkli aksesuarların birçoğu tüm gün oyunlara ilham veriyor: bir çaydanlık, çay fincanı ve pasta bir kraliyet çay partisi için eğlenceye hizmet ediyor; bir taç, kolye, askı ve parfüm şişeleri renkli stiliyle hikayeleri giydirmek; Honey T figürü için bir kemik ve köpek yavrusu aksesuarı, oyun ve evcil hayvan bağlarının beslenmesini sağlar.

 

* Paket boyutu: 43,5 x 32,5 x 13,5 cm.


Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.