Alize Angora Gold Simli El Örgü İpi Sarı 113
Alize Angora Gold Simli El Örgü İpi Sarı 113

Alize Angora Gold Simli El Örgü İpi Sarı 113 (8150001020117_)

Fiyat : ₺13,75  + KDV
KDV Dahil : ₺14,85
Barkod : 8697678100983

Alize Angora Gold Simli El Örgü İpi, her amaca uygun klasik bir iptir. Bol renk çeşidine sahiptir. Sonbahar – Kış koleksiyonuna ait bir üründür. Atkı, kazak, bere, şal, yelek, süveter ve daha birçok örgüde kullanıma uygun bir iptir.  

%75 Akrilik, %20 Yün, %5 Sim’den üretilmiştir. 100 gram ağırlığında ve 500 metre uzunluğundadır. Üretici firma tarafından 3 – 6 numara şiş veya 2 – 4 numara tığ ile örülmesi tavsiye edilmektedir.

Örgünüze ihtiyacınız olan ip miktarını hesaplayarak, gerekirse 1 adet fazlasını temin etmeniz tavsiye edilir.

Ekranda görünen ürünün görseli, kullandığınız teknolojik cihazın teknik özellikleri ve bulunduğunuz ortamın ışık yansımasına göre, gerçek rengi ile ton farklılıkları olmasına neden olabilir.

Üretim serilerine ait LOT numaraları arasındaki farklılıklarda, ipler arasındaki ton farklılıklarına neden olmaktadır.

Alize Angora Gold Simli ile ördüğünüz ürünlerin elde yıkamanız tavsiye edilir. Çamaşır makinesinde ise 30 derecede yıkanması ve sererek kurutulması önerilmektedir. Düşük ısı ile ütü yapılabilir. Örgülerinizi uzun süre kullanımlar için yıkama talimatlarına uymanız tavsiye edilmektedir.

Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.